Контакты:    zakaz@relayexport.com.ua                                

Автоматические выключатели

AB2000-Standart-3Автоматичні модульні вимикачі АВ 2000 призначені для захисту низьковольтних кіл від перевантаження та струмів короткого замикання (КЗ), а також для оперативного включення та відключення електричних кіл на промислових, побутових об"єктах, підстанціях і розподільчих пристроях.

 

  

3005-3Автоматичні вимикачі АВ 3000 - комутаційні апарати, призначені для захисту електричних мереж від тривалих перевантажень і струмів короткого замикання (надструмів). Можуть вікористовуватись для оперативного включення і відключення ділянок електричних мереж змінного струму частотою 50 Гц напругою до 400В. Автоматичні вимикачі додатково можуть комплектуватися незалежними розчіплювачами, додатковими і сигнальними контактами, перехідними шинами, ручним дистанційним приводом та блоком дистанційного керування.

 

 

Автомат захисного відключення АЗВ-2  з функцією відключення від струмів короткого замикання (КЗ), перевантаження та витоку на землю. Компактність і висока надійність, які досягнуті завдяки використанню електронного блоку керування, дозволяють створювати компактніші схеми, в яких сього один комутаційний апарат забезпечує захист людей від ураження електричним струмом, коротких замикань і перевантажень.

РЗВ (реле захисного відключення)  є сучасним поколінням реле двох та чотириполюсного виконання, контролюючих виток струму на землю, завдяки яким здійснюється захист людей від поразки електричним струмом при прямому або непрямому контакті із струмоведучими частинами, а також забезпечується захист устаткування від пожеж внаслідок пошкодження ізоляції провідників. Застосовуються в електричних колах напругою до 230/400В змінного струму частотою 50 Гц в житловому будівництві і в розподільчих пристроях до 63А.

 

Яндекс.Метрика